Futbol Plus | Futbol Oyunları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futbol oyunları Hakkında her şey !!. Yamaları, Tanıtımları, İndirme Linkleri

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Share|

Pes 2011 için Yeni açıklama !

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage

Admin
Admin
Admin

Admin
Konu Sayısı : 330

https://plusfutbol.forum.st
Reklam Alanı

Pes 2011 için Yeni açıklama ! Vide
PostSubject: Pes 2011 için Yeni açıklama !  Pes 2011 için Yeni açıklama ! I_icon_minitimeMon Aug 16, 2010 4:15 pm

Reklam

Geliştirme ekibi Pro Evolution Soccer 2011 üzerinde yapılan bir anket ile oyun
mekaniğini nasıl hissettiklerini ve gelecek yıl için neleri geliştirmeliyiz konusunu açığa çıkardı.Pes 2011'de daha iyi bir video oyunu tasarımının yardımcı olacağını, hâliyle grafiklerin daha da iyi olacağını açıkladı.Shingo Takatsuka "Pro Evolution Soccer" serisinin yürütme üreticilerinden biridir.Yeni bir online anket sürümü ile daha çok geliştirme yapacağız.Daha iyi bir Pes oyunu olacağından emin olun.Bir sonraki versiyon
gelecek sürümleri için dikkate alınacaktır.Bunun için elimizden geldiğince çalışıyoruz.Zaten yeni fikirler var ancak inanın bana sizin görüşleriniz, futbol taraftarları ve Pes hayranları bizim için çok önemlidir.

Anketteki sorulardan bazıları şunlardır:

-Oyunun daha yavaş veya hızlı olmasını ister misiniz?

-Top Player ayarının daha zor ya da kolay olmasını ister misiniz?

-Hakem sayısının artmasını ister misiniz? (bu oyunda 6 hakem olması ya
da hakemlerin kararları diye düşünüyorum  Pes 2011 için Yeni açıklama ! 001_smile)

-Az ya da daha çok becerikli kaleciler ister misiniz?

Pes en iyi simülasyon başlığını devralmıştır.Buna katılıyorum.Pes 2011 ise çok farklı bir oyun olacak.Bazı özellikler oyunculara dayalı olarak değişecek.

İngilizce'den Türkçe'ye ben çevirdim.(ben çevirdim derken kendi
aklımdan değil  Pes 2011 için Yeni açıklama ! Laugh)
Yani bir yalan payı yoktur.Ancak bazı yerleri anlamamış olabilirsiniz  Pes 2011 için Yeni açıklama ! 001_smile

Yeni bir haberle görüşmek üzere hoşçakalın  Pes 2011 için Yeni açıklama ! 001_smile
AuthorMessage

Pes 2011 için Yeni açıklama !

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu