Futbol Plus | Futbol Oyunları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futbol oyunları Hakkında her şey !!. Yamaları, Tanıtımları, İndirme Linkleri

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Share|

Jon Murphy Pes 2011 ve Pes 2010 Hakkında Konuştu

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage

Admin
Admin
Admin

Admin
Konu Sayısı : 330

https://plusfutbol.forum.st
Reklam Alanı

Jon Murphy Pes 2011 ve Pes 2010 Hakkında Konuştu Vide
PostSubject: Jon Murphy Pes 2011 ve Pes 2010 Hakkında Konuştu Jon Murphy Pes 2011 ve Pes 2010 Hakkında Konuştu I_icon_minitimeMon Aug 16, 2010 4:15 pm

Reklam

Jon Murphy Pes 2011 ve Pes 2010 Hakkında Konuştu PES2011

Bir kaç şey hakkında sizi bilgilendirmek istiyorum.Öncelikle,yeni bi güncelleme çıkardılar.Bu güncellemede bazı hatalar vardı ancak bunları hallettiler.

Ana menüden Sistem Ayarlarına gidin ve ardından Indir sekmesinden en yeni kadrolara ve yeni kramponlara sahip olun.Bu arada Pes 2011'de bu işlemi kolaylaştırmak istiyorlar.Ayrıca PES'in diğer serisi çıkana kadar Pes 2010'u çıkartılacak olan güncelleştirmelerle güncel tutmaya çalışacaklar.

Yapılan çalışmaları görmek için Japonya'daki takımı ziyaret ettim.Pes 2011 üzerinde aylar öncesine kadar PES taraftarlarının arzuları doğrultusunda çalışmalara başladılar.Benden duyacağınız en büyük haber ise,Pes 2011'in en ama en erken versiyonunu oynadım bile ve bende gerçekten şok etkisi yarattı.Artık gerisini sır olarak saklamam gerek.Ama PES dünyasında deprem etkisi yaratacak bir oyun geleceğini sezdiğimi söyleyebilirim.Şaka yapmıyorum,gerçekten mükemmeldi.Ama daha fazla birşey söyleyemiyorum..
AuthorMessage

Jon Murphy Pes 2011 ve Pes 2010 Hakkında Konuştu

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu